Torsten Renqvist etsning

715480

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (4) Landskapsmotiv, signerade och daterade -59 resp -60, etsningar, bladmått ca 64,5x52,5 - 62,5x49,5 cm

Hanteringsveck

Visas på begäran

Torsten Renqvist etsning

Budhistorik (10 bud)
5511090
1 600
5511056
5511056
5502254
5509175

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.