Camilla Pyk färglitografier

715479

CAMILLA PYK (född 1966): (10), Porträtt och figurscener, signerad och numrerade, färglitografier, bladmått ca 30x22 cm, oramade

Camilla Pyk färglitografier
Budhistorik (8 bud)
5510685
5510681
1 600
5510679
5510675
1 300
5510672

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.