Lennart Olausson etsningar

715478

LENNART OLAUSSON (född 1944): (10) Djurmotiv, signerad och daterade, etsningar, ca 42x31,5/ 40x49/ 49x40 cm, oramade

Hanteringsveck

Nybrogatan 32, Stockholm

Lennart Olausson etsningar

Budhistorik (10 bud)
5504599
2 800
5506473
2 600
5504599
2 400
5506472
5504599

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.