Mansporträtt oljemålning

715464

G PILON (1900-tal): Mansporträtt, signerad och daterad G Pilon -46, olja på pannå, ca 100x72 cm

krackelerad

Fack 45

Mansporträtt oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5511336
5511333
950
5511332
900
5511331
850
5511328

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.