Louis Caradec oljemålning

715463

LOUIS CARADEC (1802-1882), hans krets: Figurscen, olja på duk, ca 83x74 cm

Krackelerad, duklagningar dubblad

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Louis Caradec oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5504536
8 000
5504534
7 600
5504533
7 400
5504532
7 200
5504530
3 800

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.