Peter Dahl färglitografi

715458

PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA VIII, färglitografi, bildmått ca 76x56 cm

Fack 6

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (14 bud)
5511603
5502659
950
5511600
900
5502659
850
5509782

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.