Paul Schubert akvarell

715457

PAUL SCHUBERT (samtida): Sjörövare, signerad och daterad Paul Scubert -82, akvarell, bladmått ca 45x62 cm

Fack 16

Paul Schubert akvarell

Budhistorik (20 bud)
5510876
1 300
5510871
5510872
5510871
5510870

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.