Niklas Anderberg blandteknik

715454

NIKLAS ANDERBERG (född 1950): Komposition, signerad o daterad 31/8-1/9-81 Niklas Anderberg, collage/ blandteknik, bildmått ca 31x27 cm

Fack 29

Niklas Anderberg blandteknik
Budhistorik (8 bud)
5511503
650
5509944
600
5509266
550
5507123
500
5504900
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.