Roger Risberg oljemålning

715451

ROGER RISBERG (1956-2011): "Snorig gubbe i hatt", signerad och daterad a tergo Roger Risberg -96, olja på duk, ca 73x60 cm

Rum 1

Roger Risberg oljemålning

Budhistorik (37 bud)
5511489
14 000
5511486
13 500
5511478
13 000
5511476
12 500
5511477
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 374 EUR, 1 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.