Roger Risberg oljemålning

715444

ROGER RISBERG (1956-2011): "Arg", monogramsignerad och daterad RR -91, olja på duk, ca 64x60 cm

Rum 1

Roger Risberg oljemålning

Budhistorik (23 bud)
5511778
8 600
5511776
8 400
5511775
8 200
5511774
8 000
5511770
7 800

Slutpris SEK:
8 600
844 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.