Piedestaler ett par 1900-talets början

715256

PIEDESTALER, ett par, 1900-talets början, svärtat trä, höjder ca 136 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (43 bud)
5504212
6 800
5504211
6 600
5504204
6 400
5504210
6 400
5504204
6 200

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.