Oidentifierad konstnär

714847

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurkomposition, otydligt signerad samt daterad '67, olja på duk, 73x50 cm

Rum 6

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (4 bud)

5585698
5585687
550
5585676
500
5585636

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.