Ingrig Nilsson olja på duk

714175

INGRID NILSSON (född 1945): "Vallmoblom", signerad, olja på duk, mått ca 53x63 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ingrig Nilsson olja på duk

Budhistorik (31 bud)
5529205
3 800
5529259
3 600
5529205
3 400
5529257
3 200
5529205

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.