Kristina Assarson oljemålning

714173

KRISTINA ASSARSSON (1957): "Den gamla bron", signerad Kristina Assarsson, olja på duk, ca 45x61 cm

Skador: Mindre krackelyr

Konst, Nutida

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Kristina Assarson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5528569
1 300
5528562
5528566
5528562
5528565
750

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.