Armbandsur 2 st 14K

713965

ARMBANDSUR, 2 st, 14K, rödguld, manuella urverk, armband i doublé

Gravyr. Slitage. Skador. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Armbandsur 2 st 14K

Budhistorik (12 bud)
5504728
1 600
5504372
5504725
1 400
5504372
1 300
5504256

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
1 400

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.