Longines fickur 1910-tal 14K

713963

LONGINES, fickur, 1940-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, mineralglas, inre lock gulmetall, serie nr. 2116647, kaliber 14.39, diam ca 37 mm, vikt ca 35.3 g

Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Longines fickur 1910-tal 14K

Budhistorik (23 bud)
5504337
2 600
5504266
2 400
5504165
5504164
5502796
1 900

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.