Armbandsur 3 st

713958

ARMBANDSUR, 3 st, 1940-1970-tal, Tissot, Certina samt Atlantic, manuella uppdrag, stål/ krom, plexiglas, armband ej original, diam ca 26-38 mm

Slitage. Skador. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Armbandsur 3 st

Budhistorik (1 bud)

5502046
2020-01-05 09:07:29

2020-01-06 kl 13:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.