Mirona dykarur 1960-tal

713957

MIRONA, dykarur, 1960-tal, automatiskt urverk, Inclabloc 25, stål, plexiglas, datum, skruvkrona, diam ca 37 mm

Bruksslitage. Smuts. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Mirona dykarur 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
5500352
750
5500320
700
5498737
650
5498737
5497729

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.