Resegarderob

711935

RESEGARDEROB, 'The Bridge', älgskinn, invändigt fodrad med rutigt bomullstyg, blixtlåsförsedda fack och huvudfavk med mässingsfärgade galjar, uppvikt med måttet ca 95x53 cm

Minimalt bruksslitage, läder med mindre repor

Vintage Fashion, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Resegarderob

Budhistorik (12 bud)
5504023
5502600
2 800
5499284
2 600
5498723
2 400
5497653

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.