Soffbord

711933

SOFFBORD, 1970/80-tal, stål samt skiva i mörktonat glas, höjd ca 50 cm, diam ca 105 cm

slitage samt skador på skivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord

Budhistorik (2 bud)

5504598
5496353

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.