Ett par karmstolar

711665

KARMSTOLAR, 1 par, "Medevi", ur Ikeas 1700-tals serie, gustaviansk stil, sk gripsholmsmodell, ljusgrå lackering, lösa plymåer, klädda i randigt bomullstyg från Walles och Walles, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage samt repor, textil med fläckar, Renoverade kanalsydda plymåer stoppade med dun år 2000

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ett par karmstolar

Budhistorik (13 bud)
5511650
3 200
5511646
5511649
5511646
2 800
5511643
2 600

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.