Kai Kristiansen FM hyllsystem

711301

KAI KRISTIANSEN, FM hyllsystem, 1900-talets andra hälft, fanerat i riopalisander (Dalbergia Nigra), bestående av: 1 barskåp med lås och nyckel, 1 skåp med skjutdörrar, 1 skåp med skjutdörrar i glas, 13 hyllplan D ca 18 cm, 8 hyllplan D ca 24 cm, 3 hyllplan D ca 28 cm, 2 hyllplan D ca 32 cm, 1 hyllplan D ca 40 cm, 2 tidningshyllor D ca 30, 13 skenor i aluminium L ca 113-250 cm, bredd per modul ca 85,5 cm, höjd per skåp ca 36 cm, djup av skåp ca 32 cm, 3 st hyllplan i teakfanér medföljer

CITES intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Slitage, märken och repor, ett hyllplan saknar del av gavel
Nyckel avhämtas i reception

Möbler, Hyllor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Kai Kristiansen FM hyllsystem

Budhistorik (9 bud)
5440426
5 000
5440283
3 600
5440282
5439375
5437464

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.