Väinö Kamppuri oljemålning

651727

VÄINÖ KAMPPURI (1891-1972) Den gamla kvarnen i Vihovuori, signerad samt daterad -34, olja på pannå, 48x51 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Väinö Kamppuri oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
5418960
5418956
600
5418948
500
5400860
5392472
240

Slutpris EUR:
8 351 SEK, 939 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 200