Julius von Klever oljemålning

651218

JULIUS VON KLEVER (1850-1924) Månsken över fiskebyn, signerad samt daterad 1891, olja på duk, 28x40 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Julius von Klever oljemålning

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
5419295
2 400
5419280
5419279
1 550
5419277
5419276
920

Slutpris EUR:
2 400
24 447 SEK, 2 665 USD
Utropspris EUR:
3 000-5 000