Julius von Klever oljemålning

651217

JULIUS VON KLEVER (1850-1924) Vintermotiv, signerad samt daterad 1911, olja på duk, 32x50 cm

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Södra kajen 14, Helsingfors

Julius von Klever oljemålning

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
5412708
3 300
5409143
3 200
5409142
2 900
5409140
2 800
5409136

Slutpris EUR:
3 300
33 615 SEK, 3 664 USD
Utropspris EUR:
4 000-6 000