Oscar Kleineh oljemålning

651216

OSCAR KLEINEH (1846-1919) Söndagssegling på hemviken, signerad samt daterad 1874, olja på duk, 46x72 cm

Dubblerad duk

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Oscar Kleineh oljemålning

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
5418808
6 400
5418807
6 200
5418564
6 000
5409980
5 600
5392599
5 400

Slutpris EUR:
6 400
66 321 SEK, 7 269 USD
Utropspris EUR:
8 000-1 000