Fransk väggpendyl i förgylld brons

651210

VÄGGPENDYL, rokokostil, märkt Leroy Paris, Frankrike, 1860-tal, förgylld brons, höjd 61 cm, bredd 35 cm.

Ej funktionstestad.

Klockor/Ur, Väggklockor

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
5401926
320
5401920
5401919
200
5399183
110
5375533
100

Slutpris EUR:
320
3 260 SEK, 355 USD
Utropspris EUR:
800-1 000