Holländsk skola David Teniers efterföljd 1800-tal

651209

HOLLÄNDSK SKOLA, 1800-tal, David Teniers efterföljd, i värdshuset, olja på pannå, 37x30 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5406817
150
5402333
100
5377176
50
5375756
30

Slutpris EUR:
150
1 528 SEK, 167 USD
Utropspris EUR:
400-500