Pekka Halonen oljemålning

651208

PEKKA HALONEN (1865-1933) Sittande pojke, signerad, olja på duk, 51x43 cm

Utställning: Kervo konstmuseum 8.6-18.8 1996

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Pekka Halonen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
5418565
5417802
1 800
5410953
1 600
5410946
1 550
5392444

Slutpris EUR:
20 877 SEK, 2 349 USD
Utropspris EUR:
4 000-5 000