Eemu Myntti akvarell

651206

EEMU MYNTTI (1890-1943) Landskap från Cagnes (1921), signerad, akvarell, 38x27 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Eemu Myntti akvarell

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5388583
150
5377636
40
5377635
35
5377633
30

Slutpris EUR:
150
1 528 SEK, 167 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 200