Väinö Hämäläinen oljemålning

651205

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN (1876-1940) "Ödemark", signerad samt daterad 1918, olja på duk, 98x72 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Väinö Hämäläinen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
5417311
2 800
5397638
2 700
5417308
2 600
5397638
5392457
900

Slutpris EUR:
2 800
28 522 SEK, 3 109 USD
Utropspris EUR:
2 800-3 200