Hugo Backmansson akvarell

650760

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Vy med båt på stranden, signerad samt daterad 1936, akvarell och gouache på papper, 31x48 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Hugo Backmansson akvarell

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5388586
240
5387398
200
5383087
150
5377170
50
5375303
30

Slutpris EUR:
240
2 445 SEK, 266 USD
Utropspris EUR:
800-1 000