1700-tals byråer

650328

BYRÅER, 1 par, senbarock, 1700-talets första hälft, mönsterlagt fanér i olika träslag, rak form, profilerad skiva, brännförgyllda beslag, höjd 82 cm, 105 x 57 cm

Renoverad, ställvis slitage och små skador, senare nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Södra kajen 14, Helsingfors

1700-tals byråer

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
5418582
2 600
5418580
2 500
5418579
5418575
1 800
5418378
1 450

Slutpris EUR:
2 600
26 485 SEK, 2 887 USD
Utropspris EUR:
4 000-5 000