VJETESLAV KLIUCHNIKOV

702502

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Vår i Björkhagen", signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2009, olja på duk, ca 40x60 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Fack 14

VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Budhistorik (14 bud)
5350082
1 700
5349386
1 600
5349385
5346826
1 400
5346617
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.