VJETESLAV KLIUCHNIKOV

702493

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2008, olja på duk, ca 50x61 cm

Fack 22

VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Budhistorik (25 bud)
5354216
3 800
5354210
3 600
5354215
3 600
5354210
3 400
5354209
3 200

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.