Bengt Åberg olja på duk

702468

BENGT ÅBERG (1941-2015), Öppet hav, signerad Bengt Åberg, olja på duk, ca 73x60 cm

Bengt Åberg olja på duk

Budhistorik (11 bud)
5337175
3 800
5336769
3 600
5336769
3 200
5337174
5336769

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.