Marin målning

702403

MARIN MÅLNING (Ryssland 1900-tal): Atelier Dukamin, signerad Dukamin, danskflaggat fartyg, olja på duk, 61x98 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Marin målning

Budhistorik (10 bud)
5349381
4 200
5346635
5349376
3 800
5346635
3 600
5349373
3 400

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.