Marika Lang 2 st färglitografier

702186

MARIKA LANG (född 1961): 2 st färglitografier ur mappen "Flärd", "Nobelmiddagen" samt "Östermalmshallen", signerade och numrerade 266/290 respektive 208/290, bladstorlek 82 x 61,5 respektive 61,5 x 82 cm; oramade.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (9 bud)
5346979
750
5345070
700
5346978
700
5345070
550
5345893
500

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.