Racoff oljemålning

702151

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad ST Racoff, olja på pannå, 26x34 cm

Färgbortfall

Fack 20

Racoff oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5353501
2 600
5353495
2 400
5353495
5353490
5353490
1 300

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.