Herbert Moxon Cook

702105

HERBERT MOXON COOK(1844-1928/29): landskapsmotiv, signerad H Moxon Cook, akvarell, mått ca 50x74 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Herbert Moxon Cook

Budhistorik (1 bud)

5350567
2019-11-15 19:00:52

2019-11-16 kl 14:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.