Skrivbord England

702094

SKRIVBORD med lösa hurtsar, England, 1900-talets andra hälft, stomme betsad granträ, skiva beklädd med grönt konstläder, beslag i patinerad metall, höjd 74, 140x70 cm

Bruksslitage, stötmärken på toppskiva

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Skrivbord England

Budhistorik (3 bud)

5351389
550
5350238
500
5350238

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.