Karmstolar gustaviansk stil

702089

KARMSTOLAR, 3 st, 1900-talets början, gustaviansk stil, stommar i vitlackerat trä, skuren och delvis förgylld dekor, stoppade sitsar, ryggar och armlän, klädda i rosa textil, sitthöjd ca 43 cm

Stommarna med smuts och fläckar, stextilen med smärre fläckar

Möbler, Stolar

Rum 13

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
5352413
1 700
5352361
1 600
5352342
5352360
1 400
5352342
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.