Nikolai Lehto målning

702068

NIKOLAI LEHTO (1905-1994) Mor och barn, signerad samt daterad -54, blandteknik, 12x11 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Nikolai Lehto målning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5336587
80
5329616
30

Slutpris EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR: