Okänd konstnär oljemålning

702063

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, landskap, olja på duk, 62x62 cm

smuts, skador, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
5347816
240
5347714
220
5347694
200
5346084
150
5345395
140

Slutpris EUR:
240
2 445 SEK, 266 USD
Utropspris EUR: