Salongsgrupp empirestil

701919

SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1900-talets mitt, empirestil, med dekor av mässing i form av sfinxer, bordets höjd 75, diameter 80 cm, soffans längd 138, sitthöjd 44, stolarnas sitthöjd 46 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Salongsgrupp empirestil

Budhistorik (4 bud)

5350236
5348811
5338450
5332505

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.