Spegel

701839

SPEGEL, omkring 1900, förgylld, dekor i pastellage, ca 144x114 cm

Omgjord från ram, skador

Speglar

Rum 13

Spegel

Budhistorik (5 bud)
5346361
500
5346359
450
5346357
5344705
5330749

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.