Philip von Schantz litografi

701772

PHILIP VON SCHANTZ (1928-98): Stilleben med svarta vinbär, sinerad och daterad 86, pt, färglitografi, ca 52x75 cm

Fack 12

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (14 bud)
5350643
2 600
5350671
2 600
5350643
2 400
5350647
2 400
5350643

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.