Takarmatur

701673

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med lösa glasblad, total höjd 100, diameter 45 cm, ett extra löv medföljer

Belysning, Taklampor

Rum 20

Takarmatur

Budhistorik (25 bud)
5350444
3 400
5343990
3 200
5350428
3 200
5343990
5350140
2 800

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.