Halvbord 1800-tal England

701610

HALVBORD, ett par, England, 'Victorian' 1800-talets mitt, ek, på porslinshjul, höjd ca 75, Diam/Bredd ca 137 cm

Skador: Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad/kompletterad

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Halvbord 1800-tal England

Budhistorik (11 bud)
5353010
850
5347566
5347566
750
5353006
700
5347566
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.