Sideboar teak

701556

SIDEBOARD, 1950-60-tal, teak, 6 lådor och skåpdel, höjd 80, 160x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Sideboar teak

Budhistorik (19 bud)
5344434
4 400
5344433
4 200
5344421
5344420
3 800
5344417
3 600

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.